Familie kerstballentoernooi 2022

Kerst wordt altijd groots gevierd met een kerstman, cadeautjes en een kerstboom. Samen handballen in combinatie met deze gezellige kerstsferen, willen wij graag met jou en je familie hier een feestje van maken. Jij komt toch ook?!

Dinsdag 27 december 2022, organiseert Kwiek weer het “Familie kerstballen toernooi’’. Het enige wat je hoeft te doen is jezelf en je familie/vrienden opgeven! Graag de leeftijden goed aangeven, zodat hiermee rekening gehouden kan worden bij het indelen.

Het ‘Familie kerstballen toernooi’ wordt gehouden in:

Sporthal ‘Valkenlaan’ en het toernooi start om 18.30 uur. Er is plek voor tien teams, dus geef je snel op want vol = echt vol!

Kledij in het ‘Kerst’ thema wordt zeer gewaardeerd!

Opgeven kan door onderstaand formulier digitaal in te vullen.

 

Familie Kersthandbal toernooi