Heren Kwiek winnen met ruime cijfers tegen Exito

Zondag 3 november namen de heren het op tegen Exito. De heren waren vandaag gebrand om punten te pakken in Sleen. In de kleedkamer werd besproken snel te spelen om Exito vroegtijdig uit te putten. Direct werden snelle breaks gespeeld door Ronnie Kroezen naar Mathijs Kleefman. Op deze manier ontstond al snel een voorsprong voor de heren uit Hoogeveen. Ook van afstand was Kwiek succesvol en werden met keiharde ballen het doel geraakt. Ook verdedigend was Kwiek succesvol. De keeper had niet veel moeite met de ballen die op hem af werden gevuurd.
In de rust was er geen reden tot paniek. Exito kwam nauwelijks aan scoren toe en Kwiek had het vizier op scherp. In de tweede helft stond er nog steeds een solide verdediging waardoor Exito uiteindelijk maar 13 keer heeft kunnen scoren, complimenten! De wedstrijd werd uiteindelijk met ruime cijfers gewonnen 13-25 en de heren en coach reden tevreden terug naar Hoogeveen.