inschrijving HV Kwiek toernooi

Handbalvereniging Kwiek staat niet alleen voor handbal en prestatie, maar ook voor gezelligheid. Dat is voor Kwiek minstens zo belangrijk als het handbal zelf. Terug van weggeweest organiseren we dit jaar wel weer het toernooi aan het begin van het seizoen.

De toernooidagen zijn:

vrijdag 11, zaterdag 12 en zondag 13 september 2020.

Vrijdagavond 11 september openen de dames midweek het toernooi.
Voor deze poule zijn wij op zoek naar teams uit de midweekcompetitie.

Zaterdag 12 september staat in het teken van de jeugd en dames 2.
De gemengde E- jeugd, meiden D- jeugd, jongens D- jeugd en jongens B- jeugd spelen hun wedstrijden in de ochtend en de middag. Het toernooi voor dames 2 start aan het begin van de avond en hiervoor zijn wij op zoek naar teams die in de 3e klasse.

Zondag 13 september spelen dames 1 en heren 1 hun wedstrijden.
Voor dames 1 zijn wij op  zoek naar teams die in de hoofdklasse spelen of  1e klasse spelen. Voor heren 1 zoeken wij teams uit de hoofdklasse of de 1ste klasse.

De kosten voor deelname van de jeugdteams zijn gratis. De kosten voor de senioren bedragen €25,- per team dit kunt u overmaken naar NL 72 INGB 0001658297 . Opgeven kan via het inschrijfformulier onderaan dit bericht.

De inschrijving voor het handbaltoernooi van HV Kwiek sluit op zondag 5 juli 2020. Na deze datum ontvangt u meer informatie omtrent het toernooi. Met de opgave voor het toernooi verplicht u zich tot betaling van het inschrijfgeld. Wanneer de betaling binnen is, is uw inschrijving definitief. De inschrijvingen zullen op volgorde van binnenkomst worden behandeld.

Wilt u meer weten? Dan kunt u contact opnemen via: atc@handbalverenigingkwiek.nl.
Wij hopen uw vereniging met één of meerdere teams te mogen begroeten op ons toernooi.

Met vriendelijke groet,

De toernooicommissie

HV Kwiek handbaltoernooi

Via dit online inschrijfformulier kunt u uw team(s) aanmelden voor ons toernooi.
  • Vul hier de naam in van uw vereniging
  • Vul hier uw naam in
  • vul hier uw telefoonnummer in
  • Vul hier uw e-mailadres in
    Welk(e) team(s) wilt u opgeven? U kunt meerdere vakjes aankruizen