Start competitie 2022/2023

Na een fantastisch warme zomer en een hele lange zomerstop, is het dan eindelijk weer tijd om te handballen!

Vanaf 13 september worden de trainingen weer hervat. Dit seizoen wordt er gestart met twee combinatie teams, omdat er helaas te weinig jeugdspelers zijn om volledige teams te maken. Mocht er in de loop van het seizoen nieuwe leden zich aanmelden, kan het voorkomen dat er nieuwe teams gemaakt kunnen worden. Voor nu starten wij met een F-jeugd, E/D jeugd gemengd, C/B meiden, twee dames teams, heren en een dames midweek. Op dit moment is er helaas nog geen trainer gevonden voor de E/D jeugd gemengd, waardoor zij nog niet kunnen starten met trainen. Lijkt het jou leuk om dit op te pakken, laat het dan zo snel mogelijk weten bij iemand van het bestuur!

De trainingstijden kunt u hier vinden. Voor de teamindeling kunt u terecht bij de trainer/coach en voor andere vragen bij het bestuur.

Wij wensen iedereen een hele fijne start en heel veel handbal plezier voor het nieuwe seizoen!