KWIEK VRAAGT AANDACHT OM DE BASISREGELS TE BLIJVEN VOLGEN!

Nu alle besmettingen weer oplopen, maar ook de tijd van het jaar veranderd waarin we weer meer te maken krijgen met ziekte en verkoudheid, is het van groot belang dat iedereen de basisregels blijft volgen! Of je nu wel of niet gevaccineerd bent, is het van groot belang om thuis te blijven bij (milde) klachten. Hiermee kunnen wij er hopelijk samen voor zorgen dat er zo min mogelijk besmettingen komen en wij allen zo lang mogelijk kunnen blijven sporten.

Onder de basisregels wordt verstaan:

Hoe de handbalvereniging om gaat met de maatregelen rondom corona, kunt u altijd een update terugvinden op onze website onder het kopje Covid-19.

Mochten er vragen zijn, dan kunt u ten alle tijden terecht bij het bestuur. Zorg goed voor jezelf en voor elkaar!